درباره ما

شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان در پاییز سال 1392 و با هدف فعالیت و نقش آفرینی در صنعت نفت و پالایش کشور تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از ترکیب و تلفیق تجربه غنی صنعتی و دانش روز دنیا در مدیریت راهبردی خود و با احترام به اصل بومی سازی، پا به عرصه صنعت گذاشت.

با توجه به اینکه ایران رتبه دوم گاز و چهارم ذخایر نفتی در جهان را دارد و اقتصادش وابسته به خام‌‌فروشی ذخائر طبیعی و منابع استراتژیک هیدروکربنی است. از این رو صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان برای ایجاد ارزش افزوده بر مواد خام و نیمه خام ذخائر هیدروکربنی و بهبود چرخه تولید و صادرات بنا نهاده‌ شد.

ماموریت

شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان بر اصل احترام به محیط زیست و پاس‌داشت زمین با ایده "فردایی بهتر برای نسل‌های بعد" فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا با ایجاد اشتغال در منطقه کمتر توسعه یافته هشترود ضمن ایجاد توسعه و رفاه باعث کاهش مهاجرت به شهر های بزرگ شده است. این شرکت ارتقاء سطح کمی و کیفی علمی را وظیفه خود می‌داند و برای رسیدن به این هدف تحقیق، توسعه، نوآوری و جذب دانش روز دنیا را سرلوحه خود قرار داده است.

چشم انداز

دست یابی به برترین استاندارد محصول در سطح بین المللی

خط مشی

مسئولیت پذیری در برابر منابع طبیعی، احترام به جامعه و حقوق مشتریان